Web Siteniz için Seo Bilgilendirmesi

Merhaba arkadaşlar.

Bu yazımda websiteniz için yapmanızı tavsiye ettigim seo çalışmalarından bahsedicem. Hit alamıyorum diyen arkadaşlar için anahtar kelimede yükselmeye calışanlar için benim fikrim;
Sitenize 1 ay boyunca günde en az 2,3 %100 özgün olarak 200-300 kelimelik makaleler girmenizi tavsiye ediyorum.
1 aydan sonra yapmanız gerekenler forum tanıtımları cok önemlidir bu işte üşengeçliğe yer yok arkadaşlar, ben kendi sitem için 30 adet farklı güncel forumda yeni üyelik açıp hepsinin site tanıtım bölümünde sitemi güzelce tanıttım ve emin olun çok güzel hit getiriyor.

Hit Arttırma Yöntemleri 2018 ;

Size önerebilecegim hit kazanma yöntemi olarak ise internetten yada sizin bilginizden güncel popüler kelimelerde özgün makale yazmanızdır. Mesela 2014 aralik ayının güncel kelimesi yılbaşında gezilecek yerler insanlar yılbaşında gezmek ister, bunun için bir makale yazabilirsiniz. 🙂
Ayrıca google artık sosyal medyaya herşeyden çok önem veriyor arkadaşlar, websiteniz için bir twitter adresi alın BWS Plugins uygulamasını indirin ve sitenizin her yazısını twitterde otomatik olarak paylaşın.
Facebook, linkedin, google+ bu sitelerdede paylaşmanızı şiddetle öneriyorum. Arkadaşlar google+’da sayfa oluşturmak mümkün. Google+’da websiteniz için bir sayfa oluşturun yazdıgınız her yazıyı orada bağlantı olarak paylaşın emin olun çok işinize yarayacaktır.

Whois Backlink ;

Whois backlink ; Herkes whois backlinke kötü gözle bakar aşırıya kaçmamak kaydıyla whois backlink alırsanız sitenize gelen backlink sayısı %5-10 civarında artış gösteriyor.
Toplist dizinleri websitenizin backlink almasında cok büyük etkendir, internetten pagerankı yüksek karşılıksız url eklenmesini istemeyen siteler bulun daha sonra o toplist sitelerine sitenizi ekleyin. Bedava güçlü backlink sağlayıcı yöntemlerden birisidir.

WordPress SEO ;

Peki ben wordpress kullanıcısıyım benim için önerebilecegin şeyler nelerdir diyorsanız;
Wordpress’de ALL IN ONE SEO PACK eklentisini burdan indirip kurabilirsiniz ayarları gayet basittir ve websiteniz için eşi benzeri bulunmayan bir seo uygulamasıdır.
Ayrıca cok etkeni olan bir uygulama anlatıcam Seo Smart Links buradan indirebilirsiniz.
Peki bu seo smart links uygulaması ne işe yarar?
Seo Smart Links uygulaması sizin belirlediginiz kelimeleri websitenizin içinde yazdıgınız yazılarda link olarak gösterir ben seo kelimesinde websitemin arama yerine seo yazıp linkini aldım seo kelimesine tıklanıldığı zaman arama bölümünde seo ile ilgili yazıları gösteriyor.
Bu gerçekten mükemmel işe yarayan bir uygulamadır herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Share your thoughts